Ogłoszenie

OGŁOSZENIE
Pogodynka
Nawigacja
PRZENOSINY!
Wszystkich użytkowników zapraszamy na nowy serwer!
http://www.wilkizmahoman.czo.pl/index.htm
Lato
Nadchodzą coraz cieplejsze dni, a słońce przeplata się z ulewnymi deszczami i nagłymi burzami. Drzewa gęsto pokryły się zielonymi liśćmi, kwitną liczne krzewy i kwiaty. W Śnieżnej Krainie nieznacznie zmniejszyła się pokrywa białego puchu, a nad Kamienne Pustkowia przyszła sucha i gorąca pora. Ludzie na wsi spokojnie uprawiają rolę.

11 - 35°C
Regulamin
Informacje
Konkursy
Wymiana bannerów

Szybkie logowanie

Forum Wątki Posty Ostatni post

Szybkie logowanie


Jeżeli nie jesteś zarejestrowany lub zapomniałeś hasło to kliknij w link poniżej.
Niezarejestrowany?   Zapomniałeś hasła?
0 0  

Forum

Forum Wątki Posty Ostatni post

Regulamin

Zbiór zasad panujących na forum, czyli obowiązkowa lektura dla każdego użytkownika. Znajdziesz tu informacje na temat konta, pisania, spraw technicznych czy choćby powszechnych zasad netykiety.
1 1 Regulamin forum
24-Oct-2014 23:29:34 przez Admin

Ogłoszenia

Spis ekipy, najnowsze informacje, zmiany dotyczące forum, lista planowanych przedsięwzięć, a nawet mniejsze czy większe "apele" do użytkowników - wszelkie rzeczy tego typu znajdą się w tym oto dziale, zamieszczane przez administratorów lub moderatorów.5 12 Ogłoszenia
19-Jun-2015 15:08:05 przez Sheogorath

Informacje

Tutaj znajdziesz opis świata gry. Najważniejsze, co musisz wiedzieć o Krańcu Południa, jego historii, ale także mechanice gry. Zależnie od tego, czym Twoja postać będzie się zajmować - do niektórych wątków nie musisz przywiązywać dużej wagi.
12 12 Punkty Doświadczenia
19-Jun-2015 15:06:51 przez Sheogorath

Sondy, propozycje i pytania

Jeśli masz jakieś wątpliwości odnośnie gry/forum, tutaj możesz śmiało o to zapytać. Ten dział służy również do przedstawiania swoich propozycji i pomysłów na zmiany, dodatki i co tylko przyjdzie Wam do głowy.
(Moderowane przez Ner)

7 63 Propozycje
24-Jun-2015 18:56:43 przez Razer

Strefa Gracza

Forum Wątki Posty Ostatni post

Eventy

W tym dziale znajdziesz informacje o minionych i obecnie trwających przygodach. Takie wydarzenie zwykle jest prowadzone przez jedną osobę z administracji, lecz może dotyczyć każdego gracza, w tym wielu naraz - rozglądajcie się dobrze!2 3 Nieznana choroba
18-May-2015 18:53:54 przez Carissime

Poszukiwania

Chcesz znaleźć rodzinę dla swojej postaci? Może partnera, dzieci? A może po prostu dobrych lub złych znajomych, albo jeszcze coś innego? To jest dział przeznaczony dla tych, którzy chcą zaplanować i powiązać wątki postaci z innymi graczami.
(Moderowane przez Ner)

5 33 Inne
22-Jun-2015 15:03:23 przez Izuki

Nieobecności i inne

W tym miejscu możesz zgłosić swoją dłuższą nieobecność na forum oraz załatwić różnorakie inne sprawy dotyczące postaci i konta, m.in. śmierć wilka czy zmiana loginu. W przypadku "tych innych" nie bójcie się zakładać nowych tematów.
(Moderowane przez Ner)

3 22 Nieobecności
24-Jun-2015 23:06:18 przez Razer

Konkursy

Zabawy organizowane przez administrację i zupełnie nie związane z fabułą. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy do brania udziału w konkursach - nagrody zawsze przewidziane!
0 0  

Zapisy

Forum Wątki Posty Ostatni post

Wilki z Mahoman

Mahoman jest najstarszą watahą w krainie, która kiedyś rządziła niepodzielnie tymi ziemiami. Za swą pychę i zachłanność wilki ukarali sami bogowie, rozpędzając je na cztery strony świata. Od niedawna dopiero stado to odbudowuje swoje siły. Wygląda na to, że nie zamierzają popełniać błędów przeszłości, ale przecież to tylko stereotyp...


(Moderowane przez Admin, Ner)

14 27 Ledvis
21-Jun-2015 21:08:35 przez Carissime

Wilki z Darahati

Stado założone przed wieloma pokoleniami przez niejakiego Darahata. Mówi się, że on i dwaj jego kamraci byli obłąkani. Istotnie wataha ma za sobą ciemną i ponurą przeszłość, a także niestabilne rządy w ostatnich latach, lecz ich stosunek do Mahoman uległ znacznej poprawie.(Moderowane przez Ner, Raven)

13 23 Triss
19-Jun-2015 20:09:02 przez Carissime

Samotnicy

Są to wilki nienależące do żadnej watahy. Czy to z przymusu, przyzwyczajenia czy żądzy przygód - zdecydowały się żyć na własną łapę. Zwykle nie są mile widziani na terenach stadnych, o ile oczywiście nie mają powodu, by tam przebywać. Wśród nich chyba najłatwiej znaleźć osobniki neutralne, odsuwające się od konfliktów i problemów krainy.


(Moderowane przez Ner)

13 30 Raven
21-Jun-2015 20:23:25 przez Sheogorath

Duchy

Czasami zdarza się, że bogowie z jakiegoś powodu nie przyjmą lub nawet nie zainteresują się duszą któregoś z wilków. Wtedy pozostaje on w materialnym świecie, pośród śmiertelników.
Duchem nie można być od startu!2 3 Duchy
22-May-2015 21:01:52 przez Carissime

Kraina Końca Południa

Forum Wątki Posty Ostatni post

Ar Łuk Mas

Na samym środku krainy znajduje się rzadki lasek, stanowiący wyraźną granicę między Mahoman a Puszczą. W centrum owego lasku rośnie potężne drzewo, górujące nad wszystkimi innymi w okolicy, którego pień sięga dobrych kilku metrów średnicy. Nasi miano Ar Łuk Mas. Dla wilków jest to święte miejsce, wierzą bowiem, że rozłożysta korona giganta stanowi dom bogów na ich świecie.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

3 107 Drzewo bogów światła
07-Jun-2015 20:06:20 przez Izuki

Las Mahoman

Jeden z największych lasów porastających Kraniec Południa. Znajduje się na wschód od Ar Łuk Mas, dokładnie pomiędzy Rzeką Tsul a Lasem Darahati. W tej kniei napotkać można wszelkie gatunki drzew, zarówno liściastych, jak i iglastych. Okolica zwykle jest spokojna i stosunkowo bezpieczna. Jak sama nazwa wskazuje - całość terenu należy do watahy Mahoman.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

5 1380 Cicha Puszcza
26-Jun-2015 10:06:04 przez Razer

Las Darahati

Położony na północ od Mahoman, gęsty bór iglasty. Ten teren bardzo różni się od większości lasów. Ziemia jest stosunkowo uboga, więc nie można mówić o wielkiej różnorodności roślin. Wszędzie napotyka się pagórki, jary i parowy, w których nierzadko tkwią duże głazy i kamienie. Wody również nie jest zbyt wiele, a ze względu na bliskość pustyni dobowe wahania temperatury są bardzo wysokie. Wilki z watahy Darahati czują się tu jednak doskonale.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

4 1542 Wilcza góra
29-Jun-2015 16:57:22 przez Vaarallinen

Kamienne Pustkowia

Położone na północnym zachodzie krainy stanowią większość tamtejszego wybrzeża. Jest to ziemia martwa i jałowa. Jak okiem sięgnąć rozciąga się prawdziwe morze skał, kamieni i piachu. Deszcz spada tu jedynie parę razy do roku, ale nawet tę odrobinę wysuszą wkrótce porywiste wiatry. Mało które zwierzę zapuszcza się w te rejony.


(Moderowane przez Moyo, Ner)

6 293 Łuk skalny
09-May-2015 13:11:09 przez Vaarallinen

Pole Bitwy

Legenda powiada, że przed wiekami rozegrała się tutaj wielka bitwa bogów. Nikt nie wie, ile w tym jest prawdy, ale fakty są dwa - po pierwsze, to okolica w większości opuszczona i ponura, po drugie zaś, często rozwiązywano tutaj konflikty między wilkami. Położona na południowym zachodzie równina jest od zawsze uważana za teren neutralny i nikt nie może go sobie przywłaszczyć.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

3 166 Straszna nora
12-Jun-2015 19:04:07 przez Sheogorath

Puszcza

Gęste lasy młodych i starych drzew, liściastych i iglastych porastają prawie każdy zakamarek łagodnych pagórków. Co rusz napotkać można strumienie i oczka wodne, nie trudno też o jakieś bagno, a obfitość zwierzyny wręcz przytłacza. Trzeba tylko dobrze poszukać, bo Puszcza to naturalny labirynt - ktoś, kto nie zna drogi i nie orientuje się dobrze w otoczeniu, może się łatwo zgubić. Nie brakuje tu również drapieżników, z których wiele stanowi zagrożenie dla wilków.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

5 676 Zielona Puszcza
28-Jun-2015 12:56:32 przez Ledvis

Wilcze Góry

Nieduże pasmo górskie, oddzielające Śnieżną Krainę od reszty Krańca Południa. Wieku tych wzniesień nie sposób oszacować, w jednym miejscu wyglądają na stare i wygładzone przez czas, w innym znów wznoszą wysoko swe ostre, skaliste szczyty. Znajduje się tutaj wiele jaskiń, czasem niewielkich, a czasem ciągnących się kilometrami pod ziemią. Krążą legendy, że w zapomnianych już wiekach żyły tutaj smoki.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

6 279 Zielone Wyżyny
25-Jun-2015 12:04:50 przez Izuki

Rzeka Tsul

Obszar położony na południu to głównie pofalowane, dzikie łąki. Sporadycznie zdarzy się napotkać większą kępę zarośli lub samotny gaj. Zdecydowanie więcej takich roślin porasta brzegi Rzeki Tsul. Ta swoje źródła bierze na wschodzie, pośród kamienistych wzgórz, po drodze na zachód zbiera wiele dopływów, by w końcu strumieniami rozlać się na wrzosowiska Pola Bitwy.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

4 626 Jaskinia przy potoku
01-Jul-2015 19:56:34 przez Izuki

Siedziba Ludzi

Nieduże, wiejskie miasteczko znajdujące się na południowym wschodzie krainy. Stanowi swego rodzaju granicę, gdyż tereny położone za nim uznawane są za własność dwunogów. Nie jest to bezpieczne miejsce dla wilka, nawet najsilniejszego. Dzikie zwierzęta nie są mile widziane wśród ludzkich domostw, a już szczególnie na polach i gospodarstwach.


(Moderowane przez Moyo, Ner)

2 146 Pola
07-Jun-2015 21:13:32 przez Mistrz Gry

Śnieżna Kraina

Piękne i zarazem zabójcze miejsce, od wszystkiego odgrodzone górami niczym jakim magicznym murem. Nikt nie wie dlaczego, ale śnieg i lód tutaj nie topnieją nigdy. Krążą pogłoski, że jest to siedziba bogini zimy, że podczas ciepłych pór roku nie przebywa ona w Ar Łuk Mas tylko właśnie tutaj. Tak czy inaczej, jeśli nie masz grubego futra, lepiej nie przebywaj tu zbyt długo. Nocą temperatura potrafi spadać naprawdę nisko.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

5 36 Zamarznięte jezioro
19-May-2015 20:55:19 przez Selti

Ocean

Ludzie jakoś go nazywają, lecz wilki nie przywiązują doń wielkiej wagi. Rzadko zapuszczają się nad jego brzegi i bynajmniej też nie potrzebują do życia niczego, co kryje morska woda. Ano właśnie, jeśli o niej już mowa - to jest tu ciepło, a plaże porastają przybrzeżne trawy. Pod powierzchnią rozkwitają rafy koralowe, podobnie jak na pobliskiej wyspie, którą doskonale widać z lądu.

(Moderowane przez Moyo, Ner)

4 16 Plaża
16-Jun-2015 20:30:16 przez Tanugeak

WYPRAWY

Czeka Cię przygoda bez przewodnika. Musisz stawić czoła niebezpieczeństwom i licznym dziwactwom, żeby dostać to, co Ci się należało od dawna...
Wyprawy - to tutaj zdobędziesz cenne przedmioty i PD, oraz - jeśli będziesz miał naprawdę dużo szczęścia - możesz poznać nowych towarzyszy!


3 29 Wyprawa Razera: Lunos
05-Jul-2015 13:25:19 przez Carissime

Reszta

Forum Wątki Posty Ostatni post

Kosz

W tym miejscu lądują stare i niepotrzebne już wątki; wszelki spam, sprawy załatwione, pomysły nietrafione i dyskusje skończone. Jest to również pewien rodzaj archiwum, gdyż tematy z Kosza nie są usuwane.
22 51 Oddzielny "poddział" dla warsztatów w dziale "offtopic"
24-Mar-2015 22:21:36 przez Carissime

Wymiana bannerów

Dział przeznaczony dla wszystkich zainteresowanych promocją forum. Tutaj możesz wymienić się z nami banerem/buttonem lub zamieścić reklamę tekstową swojej strony/forum/bloga.

(Moderowane przez Ner)

4 26 Bannery - wymiana
22-Jun-2015 15:06:02 przez Carissime

Offtopic

Luźne rozmowy na każdy temat. Jeśli chcesz się czymś pochwalić, przedstawić innym, podzielić swoimi poglądami czy po prostu zabić czas i pośmiać się przy jednej z forumowych gier - to jest odpowiednie miejsce. :)
(Moderowane przez Ner)

14 104 Cytaty
27-Jun-2015 20:01:32 przez Razer

Warsztaty

Szukasz avatara albo sygnaturki, a nie masz czasu/chęci ich zrobić? Zawsze możesz odwiedzić jedną z avatarni i złożyć zamówienie. A może chcesz stworzyć własny warsztat z avatarami i sygnaturkami? Również zapraszamy!
(Moderowane przez Ner)

4 102 Awatarnia Sheowa
17-Jun-2015 16:14:03 przez Sheogorath

Informacje o forum

Statystyki forum
Wszyscy użytkownicy: 35
Wszystkie wątki: 175
Wszystkie posty: 5881
Informacje o użytkowniku
Ostatnio zarejestrowany: Ledvis
Najwięcej użytkowników (11) było 23-Nov-2014 20:35:25
Użytkownicy online: 0
Goście online: 1
Dzisiaj forum odwiedzili:
brak

10 najbardziej aktywnych użytkowników:

Admin(681) Razer(621) Moyo(522) Sheogorath(461) RyuinHunter(403) Selti(397) Izuki(385) Raven(371) Carissime(352) Luos(305)
Najlepsze Wilcze Strony i Fora PBF - Toplista Gier RPG Toplista PBF - Toplista.eu

Vampire Knight Król Lew Raashtram PBF Wild Land AAF BlackButler HogwartDream www.wolv.aaf.pl Aqud www.watahaw.aaf.pl

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
czy automat moowo można połączyć z domofonem www.wspolnotagloriapark.pun.pl aforyzmy z romea i julii czołg t7 święta marta z betanii życiorys